Bölgesel Zayıflama

İstenmeyen kilolarınızdan kurtulmanın en kısa yolu olan yeni nesil Procare XP ile ilk seansta 3-10 cm incelin!

Procare XP Bölgesel Zayıflama

ProCare XP bölgesel zayıflama, RF, EMS, elektro, vakum ve LED teknolojilerini bir arada kullanan ;

Bölgelsel incelme & sıkılaştırma & kas geliştirme 3’lü uygulama özelliği  ile vücut bakımında eksiksiz ve rakipsiz bir çalışma sistemidir.

Ultrason-Kavitasyon ve en yeni teknoloji olan gerçek lipoliz ile etkin lifting , sıkılaşma, steatoliz (RF) ve LED teknolojilerini bir arada kullanan Procare XP incelme&sıkılaştırma&kas geliştirme olmak üzere 3’lü uygulama özelliği ile kısa sürede sonuç alınabilen ve en çok tercih edilen sistemdir.

Cihaz öncelikle problemi olan yağlı bölgeyi hedef alır ve o bölgeye gönderilen ses dalgalarıyla yağları parçalar sonrasında bölgenin ısıtılarak vakuma hazır hale gelmesini sağlar. Vakum ile çalışılacak bölgenin ihtiyacına göre şekillendirme, inceltme, kaldırma ve sıkılaşma işlemi yapılır.

Bu cihaz ile neler yapılır?

  • Heykeltıraş (Vücut Şekillendirme)
  • Bölgesel Yağ Yakımı
  • Göbek Eritme
  • Selülit Tedavisi
  • Popo Kaldırma
  • Basen İnceltme
  • Bacak İnceltme
  • Kol Sarkması Giderme
  • Çatlak Bakımı

Bölgesel Zayıflama Hakkında Merak Ettikleriniz

Zayıflama yöntemleri nasıl bir etkisi gösterir?

Zayıflama yöntemleri vücutta yer alan yağların parçalanması ve doğal yollarla atılmasının sağlanmasıdır. Son derece uygulanabilir ve sağlıklı yöntemlerdir. Vücutta kan akışı ve metabolizmanın hızlandırılmasını sağlayarak yağların parçalanmasını ve vücuttan atılmasını sağlar.

Hangi bölgelerde daha fazla yağlanma olur?

Kişinin vücut tipine bağlı olarak genel olarak her bölgede yağlanma olsa da en fazla kalça, bacak, basen, göbek, kol ve bacak bölgesinde yağlanma olur. Bu yüzden de kalça eritme için  zayıflama yöntemleri daha fazla tercih edilir.

Hangi bölgelere bölgesel zayıflama işlemi yapıyoruz?

Zayıflama yöntemleri vücutta kalça, bacak, göbek, kol ve basen gibi bölgelere uygulanmaktadır. Her bölgenin etki başarısı aşağı yukarı aynıdır.

Bölgesel zayıflama yöntemleri acılı işlem midir?

Zayıflama göbek eritme veya farklı bir bölge için fark etmeksizin acılı bir işlem değildir. Son derece konforlu bir ortamda işlem yapılır ve sizlerin rahat etmesi sağlanır. İşlem sırasında da herhangi bir acı hissine ya da herhangi bir rahatsızlığa rastlanmaz.

Bölgesel incelme cihazlarının sağlığa zararı var mıdır?

Bölgesel incelme cihazları cilt üzerinden çeşitli dalga boyları ile bölgede kan dolaşımının hızlandırılması üzerine etki eder. Bu yüzden de sağlığa hiçbir zararı veya yan etkisi yoktur. Gönül rahatlığıyla başta bacak eritme işlemi olmak üzere birçok bölgede bu yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Bölgesel zayıflama yöntemleri tek başına yeterli midir?

Basen eritme gibi zorlu bölgelerde zayıflama yöntemleri tek başına yeterli değildir. Aslında en iyi sonuçların alınması için bölgesel zayıflama yöntemlerine ek olarak mutlaka diyetisyen desteği alınmalıdır. Bu şekilde daha kalıcı incelme sağlanır ve daha sağlıklı sonuçlar elde edilebilir. Zayıflama yöntemleri kilo verme ve sıkılaşma sürecinde sizlere yardımcı olacak uygulamalardır. Direkt olarak kilo verme işlemi gibi düşünülmemelidir.

Bölgesel zayıflamadan sonra kilolar kalıcı mıdır?

Bölgesel yağlanma sorununu yaşayanların sıklıkla tercih ettiği zayıflama uygulamaları ile kilo vermek için yaptığınız hiçbir uygulama kalıcı değildir. İstediğiniz kiloya ulaştıktan sonra da sağlıklı beslenmeye devam etmeniz gerekir. Tekrar kilo aldığınızda aynı şekilde yine bölgesel yağlanma sorunu ile karşı karşıya kalmanız mümkündür. Bu yüzden kilo verdikten ve bölgesel olarak incelme gösterdikten sonra mutlaka yine kontrollü beslenmeli ve olabildiğince egzersiz yapmalısınız. O zaman bölgesel incelmeyi kalıcı hale getirebilirsiniz.

Bölgesel zayıflama işlemleriyle birlikte diyet uygulaması faydalı mıdır?

Zayıflama işlemleri mutlaka diyet ile birlikte uygulanmalıdır. Diyet yapılmadığında uygulanan zayıflama işlemleri ile yerinizde sayarsınız. Çünkü bir taraftan vücuttaki yağlar parçalanırken bir taraftan da vücuda yağ depolanamaya devam edecektir. En iyi sonuçlar için mutlaka diyet uygulaması da yapılmalıdır.

Bölgesel Zayıflama işlemleri kaç seanstır?

Diyetisyen desteği ile beslenme düzeninizi de değiştirdiğiniz de bu durum  zayıflama seanslarını azaltacaktır. Zayıflama seanslarını belirleyen en önemli unsurlar kişinin kilosu, vücut yapısı, vücudunun işlemlere verdiği tepkiler diyebiliriz. Bu yüzden herkeste aynı seans aralığı söz konusu olmayacaktır. Sadece ortalama 6-8 seansta gözle görülür büyük değişimler olacağını söyleyebiliriz. Seans sayısının azalması ve daha kısa sürede istediğiniz vücuda kavuşmak için mutlaka diyetle bu durumu desteklemeniz gerekir. Uzman diyetisyen fiyatları oldukça uygun olduğu için bu konuda hiç sorun yaşamayacağınızı da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bölgesel Zayıflama fiyatları ne kadardır?

Bölgesel zayıflama fiyatları işlemin uygulandığı bölgeye, kullanılan cihaza göre değişir. Her cihazın bir seans ücreti vardır ancak sizler için kaç seansın uygun olacağı bilinmediğinde bu konuda iletişime geçmeniz daha iyi olacaktır. Böylece kaç seansta fayda sağlayacağını ve ne kadar ücret ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Sizde Procare XP’nin üstün teknoloji özelliklerinden faydalanmak ve bölgesel zayıflama fiyat bilgisi almak istiyorsanız hemen formu doldurabilirsiniz.

Instagram : Merve Dönmez Beauty Instagram

Adres : Caddebostan Mahallesi, Bağdat Cd. No:310 D:6 , Kadıköy

Fiyat Bilgisi Almak İçin Formu Doldurunuz!