Merve Dönmez

Brief info

Tarih boyunca varolmuş ve gelişmeye devam etmiş olan güzelleşme isteğimiz ve estetik kaygılarımız biz kadınlar için her zaman ön planda olmuştur. Bende sağlık işletmeciliği okuduğum üniversite yıllarımdan bu yana güzellik sektörünü her zaman ilgi ile yakından takip etmişimdir. Lisans eğitimimi Sağlık İşletmesi alanında tamamlarken bir yandanda tercihen bir çok klinikte ve estetik merkezinde çalışma şansını da yakaladım. Buda benim güzellik sektörüne olan ilgimi gün geçtikçe daha da arttırdı. Güzelliği bir bütün olarak ele alan bakış açımla bütünün her parçasını oluşturan her alanda ayrı ayrı eğitimlerini aldım. Sonrasında estetisyenlik alanındada uzmanlık belgelerimi alarak güzelliğin her alanında cilt, kalıcı makyaj, kirpik, tırnak, makyaj eğitimlerimi tamamlayarak; 10 yıla yakın bir süredir hem sağlık hem de güzellik sektöründen gelen tecrübelerimi birleştirerek güzelliğinize güzellik katmak için Merve Dönmez markasını yarattım.

Her sabah evden çıkmadan önce bir sürü bakım ve güzelleşme ritüelinden geçiyoruz. Bakımlı olma alışkanlarımıza daha bütünsel bir bakış açısıyla yaklaşmaya başladık. Güzellik sektörü, bugün her zamankinden daha fazla seçeneğe sahip olsa da, mükemmel sonuçlara ulaşmanın yolu; güvenilir ve hijyenik bir ortamda, en gelişmiş teknolojileri kullanan yetenekli ve deneyimli uzman bir kadro ve merkezden geçmektedir.

Biz kadınların her birimizin beklentileri, güzellik ve bakım ihtiyaçları birbirinden farklıdır. Bizde bunları göz önünde bulundurarak sizlerin ne istediğini dikkatle dinliyor ve en iyi sonuçları elde etmek için ihtiyaçlarınıza göre hizmetleri size sunuyoruz.

Bugün ve bundan sonra "HERŞEY SENİNLE GÜZEL" mottumuz ile çıktığımız bu yola güzelliğinize güzellik katmak için hep birlikte devam edeceğiz.