Cilt Bakımı

Cilt bakımı, cildin ihtiyaçlarına uygun ürünleri düzenli olarak kullanarak elde edilen sonuçlar bütünüdür diyebiliriz. Herkes farklı cilt yapılarına sahiptir. Cilt yapısını tanıyıp eksikleri gidermek adına bakım yapmak oldukça önemlidir. Böylece daha sağlıklı görünen, aydınlık ciltlere sahip olunabilir.

Cilt bakımı ürünleri, gerekli malzemeler, seans aralıkları, seansların ne kadar süreceği tamamen kişiye göre belirlenmektedir. Kişinin cilt tipi, nasıl bir tedavi gerektiği, hangi ürünün cilt tipine uygun olacağı saptandıktan sonra tedaviye geçilir. Herşeyden önce cilt analizi yapılarak kişiye özel protokol çıkarılmalıdır.

Profacial Cilt Bakımı

Yeni  nesil profesyonel cilt bakım sistemi Profacial için özel olarak üretilmiş solüsyon ve serumlar, tek kullanımlık vakum başlıklar ile el değmeden steril, acısız ve ağrısız cildi derinlemesine temizlemesi ile diğer alışagelmiş cilt bakım sistemlerinden ayrılır.

81 tane bitki özünden oluşan aromaterapik solüsyonlar ile cildinizin rahatladığını hissedin ve cildinizdeki konforlu peeling etkisinin keyfini çıkarın.

BHA, Lavanta ve Papatya yaprağı özleri ile komedon ve aknelerin ilk seanstan itibaren yok olduğunu tecrübe edinin.

Hücre yenileyici ve fermante edilmiş bitki özlerinden üretilen solüsyonlar ile lekelerin yok olduğunu ve cilt tonunuzun eşitlendiğini hayal edin.

Profacial uygulamasından hemen sonra cilt öylesine parlak ve canlı görünüyor ki herhangi  bir makyaj altı bazına, fondotöne  ve bb kreme gerek kalmadan makyajınız  ışıl olacaktır.  Profacial cildi tazeleyen ve canlandıran etkisi sebebiyle en popüler cilt bakımı uygulamaları arasındadır.

Profacial Ne İşe Yarar?

Cilde ihtiyaç duyduğu nemi geri kazandıran ve birçok cilt probleminin de giderilmesinde kullanılan Profacial ile ilk seanstan itibaren neler elde edebileceğimizi, uygulamanın ne işe yaradığını şöyle sıralayabiliriz:

  • Derinlemesine temizleme
  • Siyah nokta temizliği
  • Akne bakımı
  • Cilt besleme
  • Gözenek sıkılaştırma
  • Cilt tonu eşitleme
  • Lekelere karşı kalkan oluşturma
  • Kırışıklık giderme
  • Cildi sıkılaştırma

Kaç seans  yaptırmalıyım?

Profacial kişiye özel bir bakım protokolüdür.  Cildin ihtiyacına bağlı olarak seans sayısına karar verilir. Cildinizde akne, siyah nokta gibi sorunlarınız varsa, sebum dengesini oluşturmak için genellikle 4-6 seans önerilmektedir. Sonrasında 30-45 gün aralığında düzenli uygulamalar ile yeni problemli oluşumların önüne geçilmektedir. Antiageing, ince kırışıklıklardan kurtulma vb. ya da leke tedavisi gibi durumlarda seans sayısı kişiden kişiye göre değişir.

Düzenli Cilt Bakımında Profacial Avantajları Nelerdir?

Sebum dengesini korumak gibi muhteşem bir etkisi vardır. Aşırı yağlanma, kuruyup pul pul dökülme gibi nem & yağ dengesizliğinden kaynaklanan durumlar ortadan kalkar. Bu, uzun vadede cilt sağlığına yapacağınız çok değerli bir yatırımdır. Çünkü sebum sıvısı, cildi tüm zararlı etkilerden en iyi şekilde koruyacak, doğal kalkanımızdır.

Profacial ; yaşlanma karşıtı koruma sağlar, gözeneklerin açık olması cildin canlılığını korumasına yardımcı olur.

Bağdat Caddesi’nde Cilt Bakımı Hizmetini Nerede Vermekteyiz?

Caddebostan Mahallesi, Bağdat Caddesi No:310 D:6 , Kadıköy / İstanbul adresinde cilt bakım uygulamalarınızı gerçekleştirmekteyiz.

Cilt Bakım Fiyatlarınız Ne Kadar?

Cilt bakım paket fiyatları ve seans bilgilerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Instagram : Merve Dönmez Beauty Instagram

Diğer uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirisiniz : Microblading , Bölgesel Zayıflama , Dudak Renklendirme , İpek Kirpik

Fiyat Bilgisi Almak İçin Formu Doldurunuz!