Dipliner

Dipliner Nedir?

Gözlerin güzelliğini ortaya çıkaran etkili uygulamalardan biri olan dipliner uygulaması, sadece güzelliğinizi perçinlemekle kalmaz aynı zamanda zamandan tasarruf etmenizi de sağlamaktadır. Özellikle yüksek yaşam temposuna ve yoğun bir iş hayatına sahip kadınların tercihi olan kalıcı dipliner uygulaması, her daim bakımlı ve şık görünmenizi sağlayan dahası sabahları hazırlanma sürecinizi kısaltan uygulamalardan biridir.

En çok zaman harcanan makyaj uygulamalarından biri olan göz makyajını sadece yapmak değil gün boyunca makyajı koruyabilmek de oldukça zordur.  Kalıcı makyaj uygulamaları arasında sıklıkla tercih edilen işlemlerden biri olan dipliner uygulaması ile göz makyajınızda uzun soluklu kalıcılık sağlayabilirsiniz.

Dipliner ile Eyeliner arasındaki fark nedir?

İşlem kirpik hattının bulunduğu bölgeye kalıcı makyaj boyalarının özelleşmiş cihazlarla yapılması işlemidir. Uygulama eyelinera göre çok daha soft ancak etkili olan uygulamalardan biridir. Dipliner uygulaması, eyeliner uygulamasından farklı olarak üst göz kapağının diplerine değil, kirpik diplerine uygulanan ve kirpiklerin çok daha gür görünmesini sağlayan bir uygulamadır.

Doğal görünümünüzü büyük oranda korumanıza yardımcı olan dipliner uygulaması, doğru şekilde uygulandığında ortalama 24-36 ay kalıcılık göstermektedir.

Uygulama süresi ortalama 60 dakika olan uygulama amaç, gözleri daha da belirginleştirip ortaya çıkarmaktır.

İşlemin Göze Bir Yan Etkisi Var mıdır?

Organik kökenli cilt dostu ürünlerle yapıldığı için güvenli ve konforlu bir işlem olan dipliner uygulaması, göze veya göz çevresine asla zarar vermez. Uygulamadan sonra hassasiyet nedeniyle hafif şişlik olabilir fakat kısa bir süre içerisinde hassasiyet geçer ve günlük rutinlerinize rahatlıkla devam edebilirsiniz.

Dipliner Uygulaması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Instagram : Merve Dönmez Beauty Instagram

Adres : Caddebostan Mahallesi, Bağdat Cd. No:310 D:6 , Kadıköy

Fiyat Bilgisi Almak İçin Formu Doldurunuz!